Hobby

Tematyczny serwis internetowy!

Posted by admin On April - 26 - 2020 Comments Off on Meble na wymiar oraz drzwi przesuwne, czyli w jaki sposób umeblować garderobę?
Meble na wymiar oraz drzwi przesuwne, czyli w jaki sposób umeblować garderobę?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak urządzić garderobę?
Garderoba w ogóle nie musi być dużym pokojem, żeby magazynować w niej nasze rzeczy i zachować w nich ład. Sprawdzi się ona równie dobrze jako zabudowa wnęki w ścianie w sypialni. Można garderobę wtedy wydzielić drzwiami przesuwnymi od pokoju i nadal będzie ona wyśmienicie spełniać swoją funkcję.

Jak urządzić wnętrze garderoby?
Urządzenie garderoby zależne jest przede wszystkim od tego, co chcemy w niej magazynować. W zależności od rodzaju ubrań, które mamy, musimy podjąć decyzję, czy w swoich meblach musi być wiele drążków na wieszaki, szuflad czy może półek. Dobrze jest też pomyśleć czy potrzebujemy dodatkowego miejsca na przeróżne urządzenia, jak np. żelazko lub deska do prasowania.

Gdy mamy niedużo miejsca na garderobę, rewelacyjną decyzją będzie zakup szafy na wymiar. W ten sposób zmaksymalizujemy dostępną przestrzeń na rzeczy oraz przeróżne dodatki. Doskonałym pomysłem okażą się meble na wymiar produkowanych przez firmę Komandor, która znana jest z pojemnych szaf ubraniowych. Pakowna szafa narożna też jest dobrą decyzją oraz zwiększy miejsce na swoje rzeczy.

Meble na wymiar pozwolą zaoszczędzić miejsce
Rewelacyjnym pomysłem na powiększenie powierzchni użytkowej garderoby będzie wstawienie tam drzwi przesuwnych, nawet gdy jest to samodzielny pokój. Dzięki zastosowaniu drzwi przesuwnych zaoszczędzimy nawet do 8 m2 powierzchni, która jest niezbędna do otworzenia zwykłych drzwi. Na rynku dostępnych jest wiele gotowych modeli, ale można także postawić na drzwi przesuwne na wymiar, które oferuje firma Komandor.

Zadbaj o dobre oświetlenie
Należy mieć na uwadze, że odpowiednie meble w garderobie to nie wszystko. Bardzo ważne jest także odpowiednie oświetlenie garderoby. Niezwykle ważne jest, by światło docierało do wszystkich półek, a także zakamarków. W przypadku sporych przestrzeni należy skupić się także na oświetleniu punktowym, ponieważ oświetlenie ogólne może nie wystarczyć do zapewnienia właściwej ilości oświetlenia. Z ekonomicznego punktu widzenia świetnym pomysłem będą LED-y. Nie tylko zużywają one najmniej energii, ale dostępne są różne rozwiązania, które sprawiają, że można zamontować je w najróżniejszych miejscach.

Nie zapomnij o dobrym lustrze
Ostatnim elementem, o którym nie powinno się nie pamiętać jest lustro. Nie jedynie umożliwi ono nieograniczone przeglądanie się w trakcie wyboru stosownego ubioru, ale również powiększy ono optycznie pomieszczenie. Jeśli nie posiadamy miejsca na lustro stojące, można wybrać wiszące. Doskonałą decyzją jest także wybranie szafy z drzwiami przesuwnymi, na których umieszczone jest lustro.

admin

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Comments are closed.